Czas i koszty dostawy

 Koszt dostawy:

Uzależniony jest od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Standardowo całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i Klient ponosi jeden koszt dostawy.  Zakupione towary dostarczane są do Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Produkty o dużych gabarytach takie jak wanny, kabiny a także ceramika (duże umywalki, miski wc, kompakty wc, bidety) wysyłane są na paletach i półpaletach, pozostałe w odpowiednio zabezpieczonych opakowaniach.

 

Waga paczki

Przelew

Płatność
za pobraniem

0-5 kg

 15,99 zł

27,99

5-30 kg

 29,99 zł

39,99

półpaleta (30-50 kg)

 119,99 zł

139,99

paleta (50-70 kg)

 149,99 zł

154,99

 

 

 

 Produkty oznaczone logo darmowej wysyłki wysyłane są zwykle do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty. 

 

Czas dostawy:

Z uwagi na różny czas dostawy poszczególnych produktów całkowity czas realizacji zamówienia każdorazowo określony jest w opisie produktu.

Czas realizacji zamówienia  dodatkowo jest potwierdzany przez nas pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

W przypadku niektórych towarów, czas realizacji zamówienia, może ulec wydłużeniu ze względu na brak towaru na naszych stanach magazynowych lub u naszych dostawców. W takim przypadku Klient informowany zostaje o dokładnym terminie dostawy pocztą elektroniczną lub telefonicznie.

W przypadku zamówienia składającego się z kilku produktów, zamówienie wysyłane jest do Klienta po skompletowaniu wszystkich zamówionych przez niego artykułów. Na życzenie Klienta, po uprzednim uzgodnieniu ze sklepem, istnieje możliwość podzielenia zamówienia na części i wcześniejszego wysłania produktów, które aktualnie są dostępne.

Dostawa towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej.

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie wynikłe z winy firmy kurierskiej.

 

  Produkty, przy których znajduje się zielone logo magazynu wysyłane są w ciągu 2 dni roboczych, zazwyczaj następnego dnia. 

 Produkty, przy których znajduje się pomarańczowe logo magazynu wysyłane są zazwyczaj do 5 dni roboczych.

 

Transport towarów

1. Transport towarów nie obejmuje wniesienia towaru do domu lub lokalu. Odbiorca zobowiązany jest tę czynność wykonać we własnym zakresie i na własną odpowiedzialność.

2. Z chwilą wydania przez nas produktów przewoźnikowi przechodzą na Państwa korzyści i ciężary związane z produktami oraz niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia produktów. W takim wypadku nie ponosimy odpowiedzialności za utratę, ubytek lub uszkodzenie produktów powstałe od przyjęcia ich do przewozu aż do wydania ich Państwu oraz za opóźnienie w przewozie przesyłki.

3. W razie przesłania produktów do Państwa za pośrednictwem przewoźnika obowiązani są Państwo zbadać przesyłkę w czasie i w sposób przyjęty przy przesyłkach tego rodzaju. Jeżeli stwierdzą Państwo, że w czasie przewozu nastąpił ubytek lub uszkodzenie produktów, obowiązani są Państwo dokonać wszelkich czynności niezbędnych do ustalenia odpowiedzialności przewoźnika.

4. Jakakolwiek zwłoka lub nie wywiązywanie się z warunków realizacji umowy przez nas nie będą stanowiły podstawy dla Państwa do odstąpienia od umowy lub też domagania się odszkodowania za poniesione straty lub innych równoważnych płatności, jeśli niewykonanie lub nienależyte wykonanie umowy zostało spowodowane czynnikami, za które nie ponosimy odpowiedzialności i do których powstania się nie przyczyniliśmy.

5. Ponosimy wobec Państwa odpowiedzialność do wysokości zapłaconej ceny z tytułu umowy sprzedaży, z zastrzeżeniem, że w przypadku gdy roszczenie związane jest jedynie z danym produktem albo produktami, to wysokość naszej odpowiedzialności ograniczona jest jedynie do wysokości zapłaconej ceny za dany produkt albo produkty. Ponosimy odpowiedzialność w stosunku do Państwa tylko za typowe i rzeczywiście poniesione szkody przewidywalne w momencie zawarcia umowy, z wyłączeniem utraconych korzyści.